Gyroscope

Fitness İstatistik Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21.1 MB
  • Version 1.12
  • Dil İngilizce
  • Firma Gyroscope
Gyroscope ile fitness verilerinizi takip edin. Gyroscope verilerinizden yola çıkarak fitness tablonuzu çıkartıyor ve isterseniz arkadaşlarınız ile yarıştırıyor.

Gyroscope android uygulaması ile hayatınızı tek bir ekranda takip edebilirsiniz. Uyku düzeni kalp ritmi gibi bir çok veriyi tek bir ekranda sunarak bizlere kolaylık sağlıyor. Çoğu fitness uygulaması ile senkronize bir şekilde çalışan uygulama Uyku verisi benzeri onlarca veriyi görebilirsiniz.

Uygulamanın onlarca özelliğinden bir kaçını sayar isek; Beyin haritası özelliği ile çalışma saatleriniz müzik dinlediğiniz ve dinlenme saatlerinizi tablo üzerinde görebilirsiniz. Kalp ritminizi anlık ölçen bir kol saati takıyor iseniz içerisinde bulunan Heart Rate ile gün içerisinde düzenli şekilde kontrol edilen ritminizi grafik üzerinde görebilir grafiklerde bir sorun hissettiğinizde doktorunuza başvurabilirsiniz. Move uygulaması ile senkron şekilde çalışan Gyroscope gün içerisinde ziyaret ettiğiniz mekanları ve ne ile seyahat ettiğinizi tek bir harita üzerinde renklendirilmiş şekilde gösteriyor. Uygulama içi paylaşım sayesinde sadece bu tür verilerle ilgilenenler arasında paylaşım yapabileceğiniz bir bölüm bulunuyor ve grafiklerinizi, tablolarınızı burada paylaşma imkanı bulabiliyorsunuz. Ölçüm aletiniz yok veya aletleriniz telefonunuza bağlı değilse verilerinizi el ile girebilir uygulamanın verilerinizi bulamadığı yerde yardımcı olabilirsiniz. 

 

Daha Fazla Göster
Gyroscope indir